Sugestii si lucruri Pozitive despre staff

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Sugestii si lucruri Pozitive despre staff

Mesaj Scris de [-]Lord_Vader[-] la data de Mar Feb 23, 2016 7:27 pm

Hmmm…., in perioada in care serverul va fi inchis cred ca putem tine legatura sip e foum nu ?
Eu as dori ca acest subiect s ail inchida un administrator cand voi considera eu ca este nevoie…
As dori sa fac un sondaj, cu ce sectiuni ati vrea voi, playerii si staff-ul serverului Star, inafara de sectiunea de Assasins si Roleplay care vor fi adaugate imediat ce serverul va fi deschis, cititi ce a scris in topical lui zi Vali #Founder, acolo sunt informatiile in privinta cu mentenanta si update-urile despre server…
Insa, revenind la sondajul nostru...

Eu ma gandeam, in ultima vreme, ca sa fiu sincer, la un “Sondaj cu Staff-ul”:
1. Luam fiacre membru staff :

MrKids
zVallyFTW
zVladyRo_YT
noobynoob32
Alex_boss_chill
LavaRobot
Lord_Vader
SkY_NeT
Skizzo18
Vlad10

2. Fiecare vizitator, care va vedea acest subiect, l-as ruga sa scrie in “%”(procent) , !!Procentul , per total, nu este obligatoriu sa atinga 100 %, poate maxim 800 %, in final v-as ruga sa scrieti procentul per total!!, cat % credeti ca se ocupa de server, iar la final sa scrieti o parerea generala a voastra despre staff, ex :

MrKids – 100 %
zVallyFTW – 85 %
zVladRo_YT – 87 %
noobynoob32 – 45 %
Alex_Boss_Chill – 67 %
LavaRobot – 32 % ( De cand a devenit Admin)
Lord_Vader – 55 %
SkY_NeT – 49 %
Skizzo18 – 32 %
Vlad10 – 8 %(Nu prea a fost activ)

!!Modelul de mai sus este si opinia mea care o voi posta!!
Procent per total : 560 %, deci aprozimativ 600 %

O parere generala : ….. !!Maxim 10 randuri la parerea generala!!Pai in conformitate cu votul meu cred ca staff-ul serverului star este unul activ , iar toti membrii staff-ului, chiar daca sus , poate, nu sunt enumarati toti, eu i-am scris doar pe cei active, mai principali, sunt de o incredere desavarsita asa cum este si de asteptat de la un server care doreste sa fie populat si desprecare vrea sa se auda numai laude …

Reguli acest post, !!DACA NU SUNTETI DEACORD CU REGULILE DE LA ACEST POST VE-TI SCRIE : “ CONTRA PT ACEST POST “!! , la 5 “CONTRA” voi cere inchidererea topicului!

Deci regulile :
1.Sa respectati tot ce am cerut eu sa scrieti
2.Nu aveti voie sa folositi semne ca : “ #, $, ^, *, etc…” sau sa va semnati in post , ex : “@X #Rank-StarNetwork”
3.Vreau sa fiti sincer in raport cu opinia voastra fata de staff-ul serverului Nostru
4.Daca nu aveti o parere buna, pentru nici un membru staff (sub 20 %, la un anumit membru), as dori sa scrieti de ce credeti asta si ce credeti ca ar putea face membrul respective pentru as recastiga increderere…
5.Acest sondaj nu este un loc de badjocura, in caz ca cineva va veni cu chef de cearta de la mine, in functie de moderator, viitor rank de STAFF pe forum va primi WARN 1/3, in consecinta la 3/3 Warn, contul ii va fi suspendat pentru o perioada de 20 de ile estimative(Mai exact 19 zile)

Cam acestea sunt regulile si sper ca acest post sa nu ii supere pe admini, insa aceasta este parerea mea, si sper sa nu primesc din prima CLOSED , deoarececred ca am pus mai sus toti termenii stability, unii chiar si din regulile forumului si ale serverului…

Multumesc anticipat de intelegere !

Succes la sondaj !

[-]Lord_Vader[-]
Membru
Membru

Data de inscriere : 21/02/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Sugestii si lucruri Pozitive despre staff

Mesaj Scris de BURAKKING la data de Joi Feb 25, 2016 6:23 pm

T/C.
BURAKKING